Výrobok týždňa za exkluzívnu cenu

Každý týždeň Vám predstavujeme výrobok týždňa, ktorý v tomto týždni ponúkame za úplne výnimočnú cenu.


Aktuálne predstavujeme integrovaný zosilňovač novozélandskej značky Perreaux - Eloquence 250i.Tento prístroj dostal v mnohých svetových periodikách veľmi pozitívne ocenenia. Asi najprestížnejšie hodnotenie tomuto prístroju udelil známy publicista Ken Kessler pre tradičný anglický časopis Hi-Fi News - link na uvedený článok nájdete tu. Ďalšie zaujímavý test, tentokrát v nemeckom jazyku priniesol e-zine Hifi Statement Net Magazine. Ďalej je možné nájsť na internete mnoho ďalších výborných recenzií.

Perreaux Eloquence 250i je na prvý pohľad zosilňovač, ktorý sa mnoho nelíši od väčšiny konkurenčných výrobkov. Po preštudovaní technických parametrov, však okamžite zaujme jeho neštandardné výkon 500W / 4Ohm. Tento na integrovaný zosilňovač obrovský výkon vedie k úplne precízne stabilite zosilňovača a predurčuje ho pre spoluprácu aj s veľkými reprosústavami. K štandardnej výbave patrí dva diaľkové ovládače (jeden jednoduchý a druhý plne vybavený), 5 nesymetrických vstupov a jeden pár symetrických XLR vstupov. Zosilňovač je tiež možné objednať s kartou digitálnych vstupov, ktorá cez USB podporuje prehrávanie väčšiny v súčasnosti používaných formátov a to v najvyššom rozlíšení. Zosilňovač možno tiež osadiť veľmi dobrým predzosilňovačom pre gramofón.

V menu zosilňovača je možné vykonať veľké množstvo vnútorného nastavenia pre jednotlivé vstupy a tiež pre celý zosilňovač.

Zasilovač Perreaux Eloquence 250i je tento týždeň možné objednať za úplne výnimočnú cenu 4 990,- €. Štandardná predajná cena je pre európsky trh stanovená na 8 300, - €.