Letný výpredaj

Ako každý rok, tak aj tento rok naša spoločnosť ponúka široký sortiment zaujímavých produktov, ktoré sa vďaka nástupu nových modelov stali neaktuálne a my sme ich pre Vás pripravili za veľmi lákavé ceny. Vo väčšine prípadov sa jedná o nový tovar, ktorý bol vystavený ako vzorka v našom posluchovom štúdiu. V týchto prípadoch sú to prístroje nehrané a alebo minimálne hrané iba pre fyzické predvedenie našim zákazníkom.

Ak by Vás niektorý z uvedených komponentov zaujal, potom sa neodporúča váhať. Vo väčšine prípadov sa jedná len o jeden kus a zvýhodnená ponuka je takto jedinečná a preto aj obmedzená. Aktuálnosť jednotlivých ponúkaných prístrojov je vhodné si vždy vopred telefonicky overiť. Stav výpredajových zásob sa rýchlo mení a nájdete ho tu.

Ponuku zľavnených prístrojov sa tiež oplatí sledovať priebežne, pretože aktuálnu ponuku budeme priebežne dopĺňať o ďalšie výpredajové prístroje.

Akékoľvek otázky na aktuálnosť a ostatný pripravované tovar, ktorý príde do výpredaja, radi zodpovieme na našich kontaktných telefónoch.

Nabídku zlevněných přístrojů se také vyplatí sledovat průběžně, neboť aktuální nabídku budeme průběžně doplňovat o další výprodejové přístroje.

Jakékoli dotazy na aktuálnost a další připravované zboží, které příjde do výprodeje, rádi zodpovíme na našich kontaktních telefonech.